Mazda, MAZDA6, 2006, Naftë

3,500 €
Viti
2006
Dogana
e Paguar
Postuar
04.11.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1000 cc
Kilometra
150.000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Power Locks
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Alarm
 • Drita Xenon
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
Përshkrimi
MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE E ARDHUR NGA ITALIA PARA 1 MUAJI , DOGANE TE PRERE DHE ME LETRA SHQIPTARE . MAKINA KA 150.000 KM TE BERA VETEM NE ITALI .PER ME SHUME INFO KONTAKTONI NE NR E TEL :00355686424137
Numri Njoftimit
1073
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 985 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *