Mercedes-Benz, 200D, 1986, Naftë

180,000 Lek
Tip Trupi
Sedan
Viti
1986
Dogana
e Paguar
Postuar
30.10.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
2000 cc
Kilometra
000000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • ABS
 • A/C: Standart
 • Kompiuter ne Bord
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Drita Mjegulle
Sistem Audio
 • CD Player
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
Përshkrimi
Shitet Mercedes-Benz 200D e 1986 Kambio Manuale.
Dokumenta te sapopaguara.Ne gjendje shume te mire pune!
Cmimi 2 Milion Lek!
Numri Njoftimit
1051
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 4669 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
Lek/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *