Mercedes-Benz, 220, 2000, Naftë

3,500 €
Nr. Njoftimi [ID]
3736
Titulli
Benz C 220 Viti 2000 Automat
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Viti
2000
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
12.02.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
00000 cc
Kilometra
225000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Ngjyra Jasht
Blu e erret
Ngjyra Brënda
Gri
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • USB
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Perde Xhamash
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Timon Lëkure
Përshkrimi
Pershendetje, Shes Benz C . Vit prodhim 2000, viti i fundit i ktij modeli. Ngjyre blu e erret shume e vencat . Kilometra 225mij origjinale . Motorri 220 , shum e shpejt si makin dhe ekonomike. kambjo automat. xhama me refleks blu dhe eketrik . pasqyra elektrike . drita kseno , perde anesore dhe mbrapa , hapje mbyllje me buton , limitator shpejtsie , tapiceri ngjyr gri , disqe amg shum te vecanta, kasetafon me cd usb dhe aux ,,, etj
letrat sapo jane bere , me date 9 shkurt,
makina eshte super gjendje nga ana motorrike ,
ndhodhet ne durres,, cmimi 3500 Euro i diskutushem , kontakt 0684527411 0696243064
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti
Durrës
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 137 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?