Mercedes-Benz, 220, 2000, Naftë

3,000 €
Nr. Njoftimi [ID]
4013
Titulli
VETEM PER PAK DIT / MERCEDES BENZ / AUTOMATI
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2000
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
12.03.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
220 cc
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
220 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
230000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Ngjyra Jasht
BLU E ERRET
Ngjyra Brënda
GRI
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • USB
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Perde Xhamash
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Timon Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
Mercedez Benz SHERBIME TE SAPO BERA
Letra Deri 9 Shkurt 2019
Viti 2000
Nafte 220 CDI
Kilometra 230000 Origjinale mund ti verifikoni
Automatike
Ngjyra Blu e Erret
Xhama me Refleks Blu
Xhama dhe Pasqyra Elektrik
Drita Ksenon
Limitator Shpejtesie
Hapje-Mbyllje Dyert me Pult
Hapje Bagazhi me Pult
Tapiceri Cop Ngjyre Gri
Perde Mbrapa dhe Anesore
Vaj Filtra te Sapo Nderruara
Bateri e Re
Makina eshte super nga Motorrike Dhe Xhenerike
Cmimi 3000Euro
Tel 0682744044
Durres
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti
Durrës
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 241 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?