Mercedes-Benz, 270, 2002, Naftë

4,500 €
Nr. Njoftimi [ID]
2518
Titulli
Shitet Mercedes-Benz, 270
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2002
Dogana
e Paguar
Postuar
10.08.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2700 cc
Info Motorri
Ne gjendje perfekte
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
270 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
23000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
2
Disqe/Goma (inch)
18 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Blu erret
Ngjyra Brënda
Blu
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
9.8 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
6.8 L/100 km
Konsumi Kombinuar
8.1 L/100 km
Emission Class
Euro 1
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Sistem START/STOP
 • A/C: Standart
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Perde Xhamash
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
Karakteristika të tjera
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
Përshkrimi
Mercedes benz E270 CDI shitet ose nderrohet ne gjendje shum te mir motorrike dhe gjenerike ka 1 vit qe ka ardhur nga italia vetem nje pronar i saj ne shqiperi dhe ai jam une ..
Ju falemderoj secilit prej jush qe interesohet
0666267228

Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Lezhes
Qyteti
Lezhë
Adresa
Lagjia gurra lezhe
Kodi Postar
33333
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 686 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?