Mercedes-Benz, 270, 2003, Naftë

5,800 €
Viti
2003
Dogana
e Paguar
Postuar
11.01.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2700 cc
Info Motorri
Motorri ngjendje shume te mire
Kilometra
280000 km
Informacion Automjeti
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Numri Njoftimit
1469
Vendodhja
Adresa
Lagja 16
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Raporto Njoftimin
  • 645 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *