Mercedes-Benz, 300E, 2008, Nafte

8,300 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
8565
Titulli
Mercedes benz e 300 bluetec
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Sedan
Viti
2008
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2987 cc
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
211 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
290000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Gri metalixato
Konsumi
Karburanti
Nafte
Emission Class
Euro 5
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • Kompiuter ne Bord
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • Radio AM-FM
Përshkrimi
Makina esht ne gjendie shum te mir. Makina ka 1 vit qe ka ardhur nga gjermania dhe nuk esht perdorur shum ktej. Avangard kamjo 7g tronic sallon meshin navi te madh. Dritat xeno . euro 5 ,Mundesi ndrime me makin benzine ose gaz. 0684340940
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Fierit
Qyteti
Fier
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 826 Interesuar
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?