Mercedes-Benz, A-Class, 2000, Benzinë

1,800 €
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutushëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2000
Pronarë të mëparshëm
1
Garancia
12 muaj
Dogana
e Paguar
Numri i Referencës
RF476703
Postuar
16.05.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1400 cc
Info Motorri
1.4 benzine
Kilometra
160000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Disqe/Goma (inch)
15 " - Alumin
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Konsumi Urban
7.1 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
9.8 L/100 km
Konsumi Kombinuar
5.6 L/100 km
Emission Class
Euro 3
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • A/C: Clima
 • Kompiuter ne Bord
 • Power Locks
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
Përshkrimi
makina n gjendje shum t mir xhemerike e motorrike makina ka 160 mij km edhe nuk perdorer shum prandaj shitet ju lutem telefona srz .flm
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
selvia
Kodi Postar
28
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 586 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *