Mercedes-Benz, A-Class, 2002, Naftë

2,200 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
6718
Titulli
Mercedes A Klas 1.7 Me nafte-Viti 2002-Kamjo manua
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Convertible
Viti
2002
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1700 cc
Kilometra
24000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
15 " - Alumin
Ngjyra Jasht
blj
Ngjyra Brënda
gri
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
5 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
4 L/100 km
Konsumi Kombinuar
4 L/100 km
Informacion shtesë
Përshkrimi
Mercedes A170 naft- viti 2001-2002- kamjo manuale- modeli Elegance- 4xhama elektrik-Kondicjoner klima-hapje mbyllje me pult-pasqyrat elektrike-timoni me levizje-Kasetofoni me cd usb-Disqe alumini me goma te reja-Gjendja e shkelyer me sherbime te bera-Shum e paster brenda dhe jashte-Me dokumenta te paguara..
Cmimi:2200 Euro(I diskutushem)
cel:0698390100
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti
Durrës
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 304 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?