Mercedes-Benz, A-Class, 2005, Naftë

3,700 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
5319
Titulli
MERCEDES A180 CDI NAFTE 2005 137.000 KM ME DOGANE
Gjendja
e Përdorur
Viti
2005
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1800 cc
Info Motorri
NAFTE
Kilometra
137000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Ngjyra Jasht
GRI
Ngjyra Brënda
BEZHE
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
6 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
3.7 L/100 km
Konsumi Kombinuar
4.5 L/100 km
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • A/C: Standart
 • Kompiuter ne Bord
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Përshkrimi
MERCEDES BENZ A-CLASS 180 CDI (NAFTE ) KONSUMI MESATAR 4.5 LITRA , MODEL 2005 , 137.000 KM , OPSIONE NE TIMON , KONDICIONER , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE , DISQE DHE GOMA TE REJA , CD-KOMPJUTER BORDI ,TAPICERI E PASTER NGJYRE BEZHE, NE GJENDJE PERFEKTE , 2 CELESA ORIGJINAL MBYLLJE QENDRORE ME PULT , I SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR.MAKINA ESHTE BLERE NE SALLON, CMIMI : 3700 EURO
INFO : 0692765740
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 451 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?