Mercedes-Benz, A-Class, 2005, Naftë

3,500 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
9660
Titulli
Mercedes Benz A class 2005 180CDI
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Hatchback
Viti
2005
Nr; Shasie (VIN)
W169
Garancia
6 muaj
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1997 cc
Info Motorri
Gjendie Perfekte
Kilometra
250000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Taksa Vjetore
15.03.2020
Kolaudimi deri
15.03.2020
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
15 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Gri e Hirte
Ngjyra Brënda
E Zeze
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
6.8 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
4.2 L/100 km
Konsumi Kombinuar
5.2 L/100 km
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Standart
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Xhama të Errët
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Timon Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
Makina eshte ne gjendie shume te mire teknike.
Perdoru vetem 1 vit ne Tirane, Gjendie xhenerike dhe mekanike perfkete 10/10 serviset jane bere ne date 10/10/2019 ne servis te Autorizuar te Mercedes me fatura dhe liber sherbimesh. Goma te reja, amortizator te 2019 origjinal te mercedes, Tavan panoramik. Zuper okazion. TELEFON 0697865875
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Tirane
Kodi Postar
1024
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 66 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?