Mercedes-Benz, A-Class, 2007, Naftë

5,300 €
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutushëm
Po
Tip Trupi
Coupe
Viti
2007
Nr; Shasie (VIN)
Dogana
e Paguar
Numri i Referencës
RF110030
Postuar
15.05.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
180 cc
Info Motorri
Nafte
Kilometra
185000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Dyer
2
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Kombinuar
5.5 L/100 km
Informacion shtesë
Komoditeti
 • ABS
 • A/C: Clima
 • Kompiuter ne Bord
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Sistem Navigimi
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
Përshkrimi
Mercedes Benz A Class A180 CDI. Viti 2007. Nafte. Automatike.
Ne gjendje shume te mire, e mbajtur vetem nga nje person.
Cmimi 5300 Euro i diskutueshem.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Kodi Postar
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 531 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *