Mercedes-Benz, B-Class, 2007, Naftë

5,990 €
Nr.Njoftimi [ID]
5934
Titulli
Mercedes Benz B-Class. Sport Edition
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Hatchback
Viti
2007
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
16.11.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
200 cc
Kilometra
172.000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Jasht
E Zeze
Ngjyra Brënda
Bezhe
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Mercedes Benz B-Class 200 CDI. Sport Edition????⛽ 200 CDI. ???? Viti i prodhimit 2007. Standarti emetimit te gazrave Euro 4. Kambio automatike. Air bag. Abs. Esp.Cd Room- Radio FM/AM.Bluetooth. Timon i veshur me lekure. Komanda tek timoni. Sensore parkimi para dhe mbrapa. Klima. Pasqyra fotochromatike dhe me palosje. Sensore shiu. Sensore drite. Tapiceri isofix. Xhama elektrike. Hapje dhe mbyllje me pult. Anti nebia. Kompjuter board. Disqe alumini 17 inches dhe goma te sapovendosura. Gjendje perfekte estetike,xhenerike dhe motorike. ????Cmimi???? 5990 €,me dogane ,i diskutueshem. ☎ 069 24 09 202 / 067 63 40 000
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti
Durrës
Adresa
Autostrada Tirane-Durres,Shenvlash
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 193 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/ALL
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?