Mercedes-Benz, C-Class, 1998, Benzinë + Gas

3,500 €
Nr.Njoftimi [ID]
7712
Titulli
W202 c180
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Sedan
Viti
1998
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1800 cc
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
122 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
121.000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Taksa Vjetore
01.12.2019
Kolaudimi deri
01.12.2019
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
15.195 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Blu
Ngjyra Brënda
Bezhe
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Benzinë + Gas
Konsumi Urban
15 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
10 L/100 km
Konsumi Kombinuar
12 L/100 km
Emission Class
Euro 3
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • A/C: Standart
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Perde Xhamash
Sistem Audio
 • Radio AM-FM
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
Përshkrimi
Shitet c180 w202 me te gjitha sherbimet e bera ne kohe.
Vaj filtra sapo te nderruara
Kandele bobina dhe fijet e bobinave me kandeleve te reja
Xenon te shkrurtrat led te gjatat.
Full led brenda dhe jashte.
Ganxhe per terheqje remorkio
Ekran 7inch me usb cd card aux bluetooth
Brenda dhe jashte me fiber karboni
Perde origjinale anash dhe mbrapa
Ne qytet me 45 litra gaz ben 300 kilometra kurse ne rruge te gjate 450-500
Timon me qepje
Impianti gazit ne gomen rezerve I
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti
Durrës
Adresa
Shijak
Kodi Postar
2013
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 503 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?