Mercedes-Benz, C-Class, 2001, Benzinë + Gas

4,000 €
Nr. Njoftimi [ID]
3440
Titulli
C-Class kompressor
Gjendja
e Përdorur
Viti
2001
Dogana
e Paguar
Postuar
12.01.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
200 cc
Kilometra
220.000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Disqe/Goma (inch)
16 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Gri
Ngjyra Brënda
Gri
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Benzinë + Gas
Informacion shtesë
Komoditeti
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Timon Lëkure
Përshkrimi
Tiranë
▪Shitet C-Class 200 Kompressor me impjant gazi "Lovato" ▪ 220.000 Km origjinale. ⁃ Makina shitet me liber servisi dhe kontroll periodik te sakt! ⁃ Sensore parkimi origjinal para dhe mbrapa ⁃ Drita,pilot dhe fshirse automatike ⁃ 4 goma te reja 80% te vendosura ne greqi ⁃ Vajra te cilesise se pare 5/40 ⁃ Filtra vaj te sapondruara ▪ Fisheket e katalitit te sapondrara te porositura ne greqi!( Zero (0) niveli i ndotjes nga kontrolli ne kolaudim!) ⁃ Bobina dhe kandele te sapondruara ⁃ Tamburo dhe ferrota te ndruara ⁃ Tapiceri dhe llamarine e paster ⁃ Makina eshte me dy celsa origjinal ⁃ Ne gjendje perfekte nga ana generike ⁃ Nuk ka nevoje per as nje lloje servisi Per çdo info kontakt: 0682049954
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 312 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *