Mercedes-Benz, C-Class, 2001, Benzinë + Gas

3,700 €
Nr. Njoftimi [ID]
3530
Titulli
SHITET Mercedes-Benz C200 Benzine/Gaz!
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2001
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
21.01.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2000 cc
Kilometra
205000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Benzinë + Gas
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • USB
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Perde Xhamash
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
Përshkrimi
C class 200
Gaz benzin
204.000 km
Viti : 2001
Ngjyr e zez
Vendodhje korce
Cmimi:3.700 i diskutushem
Goma te reja
Gjith sherbimet e bera e gatshme per cdo lloj kontrolli
Kartat te sa po prera!
Nr kontakti : 0692794221
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Korces
Qyteti
Korçë
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 818 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?