Mercedes-Benz, C-Class, 2001, Benzinë + Gas

3,800 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
6773
Titulli
Mercedes C Klas 240 Gaz-Benzin-viti 2000-2001
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Convertible
Viti
2001
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2400 cc
Kilometra
200000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
16 " - Alumin
Ngjyra Jasht
blu
Ngjyra Brënda
zeze
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Benzinë + Gas
Konsumi Urban
7 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
5 L/100 km
Konsumi Kombinuar
6 L/100 km
Informacion shtesë
Përshkrimi
Mercedes C klas 240 Gaz-Benzin-Viti 2000-2001-Kamjo Automatike-Sallon mershini-Sendilje elektrike-Timoni me levizje-Komanda ne timon-Hapje mbyllje me pult-2 celsa orgjinal-Disqe alumini-Bagazhjer-Kondicjoner klima..Etj
Makina ka 6 muaj qe ka ardh nga Jasht-Imjanti gazit sekuencial i vendosur ne itali(Funksionon shum mir)(Dhe i shenuar ne lejen e qarkullimit)
Makina esht ne gjendje shum te mire-Shum e paster brenda dhe jashte.
Cmimi:3800 euro(i diskutushem)
cel:0698390100
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti
Durrës
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 593 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?