Mercedes-Benz, C-Class, 2001, Naftë

4,000 €
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutushëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2001
Nr; Shasie (VIN)
1231123
Pronarë të mëparshëm
1
Garancia
6 muaj
Dogana
e Paguar
Numri i Referencës
RF452247
Postuar
18.05.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2000 cc
Info Motorri
200 cdi
Kilometra
211000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Disqe/Goma (inch)
16 " - Alumin
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
5.2 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
5.2 L/100 km
Konsumi Kombinuar
5.2 L/100 km
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • Radio AM-FM
Përshkrimi
Shitet Mercedes Benz C200 viti 2001 me 214.000km te cilat vetem 20 mije ka bere ne Shqiperi.
Eshte blere me Gjermani para 2 vitesh dhe i jane bere te gjitha sherbimet te Mercedes Benzi ne Laprake.
Makina eshte e pajisur me sensore parkimi (para mbrapa te fabrike jo te montuara ),ESP,sensor shiu ,radio origjinale e Mercedesit , sendilje me ngrohje ,
Goma michelin 120 euro copa 85%,ksenon lights ,limitator shpejtesie ,dy celsa dhe teper ekonomik,
Makina është në gjendje shumë të mirë pasi sic theksova i janë bërë sherbimet dhe është mbajtur me merak nga familjarë.
Cmimi është 4000euro
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Don Bosko
Kodi Postar
1001
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 1369 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *