Mercedes-Benz, C-Class, 2001, Naftë

4,200 €
Nr. Njoftimi [ID]
3441
Titulli
Mercedes benz c class 203
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Hatchback
Viti
2001
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
12.01.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
220 cc
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
220 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
250.000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
4
Ngjyra Jasht
Gri
Ngjyra Brënda
E zeze
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
6 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
6.3 L/100 km
Konsumi Kombinuar
6.5 L/100 km
Emission Class
Euro 2
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
  • Makinë
Përshkrimi
Mercedes benz ( C class 203)...Motorr 220 cdi...Kambio Automatike...Me letra te paguara...Në gjendje shum te mir...Çmimi 4200 Euro i diskutueshem
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Kavajë
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin
  • 235 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *