Mercedes-Benz, C-Class, 2001, Naftë

3,800 €
Nr. Njoftimi [ID]
4018
Titulli
Shitet
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2001
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
13.03.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
220 cc
Info Motorri
Naft
Kilometra
190.000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Ngjyra Jasht
Gri
Ngjyra Brënda
Ezez
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Përshkrimi
Mercedes Benz C220 CDI Manual 6 marsha 190.000 viti 2001 me look 2005 makina esht shum e mbajtur dhe zdo sherbim i ber para nje muaj Cmimi 3.800€ ipa diskutueshem dhe spranoi ndrime shitet per arsye mos perdorimi te interesuarit te kontaktoin te numri 0694018979
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Vlores
Qyteti
Vlorë
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 5
    • Vota Gjithsej: 1
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 250 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?