Mercedes-Benz, C-Class, 2001, Naftë

3,900 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
7617
Titulli
C class 200 cdi
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Wagon
Viti
2001
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
2000 cc
Kilometra
255000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Disqe/Goma (inch)
1745245 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Gri
Ngjyra Brënda
Bardhe
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Përshkrimi
Ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike shitet per arsye mosperdorimi
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 595 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?