Mercedes-Benz, C-Class, 2002, Naftë

4,000 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
9338
Titulli
OKAZION!!!
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Convertible
Viti
2002
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
2000 cc
Kilometra
270000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Taksa Vjetore
05.08.2020
Kolaudimi deri
05.08.2020
Pronarë të mëparshëm
2
Disqe/Goma (inch)
16 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Gri
Ngjyra Brënda
E zeze
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Përshkrimi
????Marka : Mercedes Benz
????Modeli : C class
????Viti prodhimit : 2002
????Kambio : Manuale
????Motorr : 200 nafte
????Cmimi: 4000€ diskutueshem
????Nr Cel : 0699463743
Informacione Shtese ????????????
Makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e sapo kryera. Letra te prera deri ne gusht 2020. Goma dhe disqe 100% te reja. Mund ta kontrrolloni kur te deshironi. Makina shitet per arsye mosperdorimi.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 188 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?