Mercedes-Benz, C-Class, 2002, Naftë

4.30 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
9360
Titulli
MERCEDES-BENZ C 220 CDI AVANTGARDE
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Sedan
Viti
2002
Nr; Shasie (VIN)
WDB2030061A123214
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2200 cc
Info Motorri
Cdi
Kilometra
240.000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Taksa Vjetore
20.07.2019
Kolaudimi deri
20.07.2019
Pronarë të mëparshëm
2
Disqe/Goma (inch)
16 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Dark Blue
Ngjyra Brënda
Black
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Telefon
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
 • Perde Xhamash
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
KAMBIO AUTOMATIKE 
240.000 KM ORGJINALE ME LIBER SERVISI
DISQE ALUMINI 16' /KOMANDA NE TIMON
ME GOMA VERE GATI TE REJA 90%  
SEDILJE ME LEVIJE DHE NGROHJE /Ortopedike
KLIMA AUTOMATIKE / PILOT AUTOMATIK
GJENDJE PERFEKTE TEKNIKE DHE VIZUALE
ME LETRA TE PAGUARA "FUND KORRIK 2020"
XHAMA TE ZI FABRIKE 'ME VULE'
FENERE ME LED / LARJE FENERASH
Cmimi: 4300€ /// Telefon: 068216542
SHERBIME TE KRYERA NE KOHE,TAPICERI E PASTER(Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik) -NAVIGATOR-DVD-CD ROM- RADIO FM/AM -SENSORE SHIU & SENSORE DRITE -PILOT AUTOMATIK -CRUISE CONTROL KOMANDAT NE TIMON -PAKETA CHROME OUTSIDE( INOKSE JASHTE MAKINES) -PAKETA SPORT -XHAMAT FOTOCHROMATIC -BORD KOMPJUTER -FENERE MJEGULLE&LARJE FENERESH & ULJE-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT -PAKETA INTELIGENT LIGHT(12x Airbag(SRS), ABS,BAS -ESP( Sistem kundra rrëshqitjes), -Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi me butona dhe Ortopedike, -Sediljet e pasme të palosshme -Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, -Dokumenta te rregullta deri ne 20.07.2020
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 201 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?