Mercedes-Benz, C-Class, 2004, Naftë

5,200 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
7758
Titulli
Mercedes Benz C220 AVANTGARDE *EVO*
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Sedan
Viti
2004
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
2148 cc
Info Motorri
Motor EVO
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
150 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
188000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Taksa Vjetore
06.09.2019
Kolaudimi deri
06.09.2019
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Gri
Ngjyra Brënda
E zeze
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Kombinuar
5.8 L/100 km
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Standart
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • Cruise Control
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
MERCEDES BENZ C220 AVANTGARDE, MOTOR EVO 150HP, NAFTE, SHUME EKONOMIK. VITI 12.2004, KAMBIO MANUALE 6+1, PASQYRA ELEKTRONIKE ANTI VERBIM, SALLON LEKURE E ZEZE SHUME E PASTER, SEDILJE ELEKTRONIKE, XHAMA ELEKTRONIK, KOMANDA NE TIMON, PILOT AUTOMATIK, LIMITATOR SHPEJTESIE, KLIMA NGROHJE-FTOHJE BI-ZONALE. DISQE 17' ORIGJINALE, TE PASMET ME TE GJERA, GOMAT PARA 60%, MBRAPA 100% TE REJA. DOGANE E PAGUAR, TARGA TE VENA, TAKSA TE PAGUARA DERI NE 06.09.2019. E MBAJTUR NE GARAZHD, SHUME E PASTER BRENDA DHE JASHTE. ESHTE NE SUPER GJENDJE MOTORIKE DHE ESTETIKE, TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA NE KOHE, NUK KA NEVOJE PER ASNJE LLOJ SHERBIMI, E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE. SHITET PER ARSYE EMIGRIMI. CMIMI 5200€ I DISKUTUESHEM. KONTAKTE: TEL 0685970332 VIBER DHE WHATSAPP
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Korces
Qyteti
Korçë
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 4
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 812 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?