Mercedes-Benz, C-Class, 2005, Naftë

5,800 €
Nr. Njoftimi [ID]
2527
Titulli
Mercedes Benz
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2005
Dogana
e Paguar
Postuar
12.08.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
2000 cc
Kilometra
300000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Ngjyra Jasht
bezhe
Ngjyra Brënda
Zeze
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Komoditeti
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Sistem Navigimi
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Alarm
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Player
Përshkrimi
Shes mercedes benz c200 klasik full option, me navigator sendiljet elektrike manuale me 6+1 marshe. me portobagazh. shume e paster si nga brenda edhe nga jashte pa asnje te gervishtme
makina eshte e sapoardhur nga gjermania .. makina eshte prodhuar ne vitin 26.11.2004. CMIMI 6000 MIJE EURO I DISKUTUESHEM ME DOGANE TE PAGUAR ...
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti
Durrës
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 2
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 617 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?