Mercedes-Benz, C-Class, 2005, Naftë

5,400 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
7607
Titulli
MERCEDES BENZ C 220
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Sedan
Viti
2005
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2148 cc
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
150 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
231000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Kolaudimi deri
15.05.2020
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
16 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Blu e errët
Ngjyra Brënda
Bezhë
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Emission Class
Euro 3
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • Cruise Control
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
???? Marka/Modeli: Mercedes Benz w203
???? Viti: 2005
⛽ Karburanti: Nafte
???? Transmisioni: Automat
➡ Kilometra: 231.000
???? Dogana: e paguar
???? Cmimi: i diskutueshem
☎ Telefon:0692197666
???? Vendodhja: Durres
???? Pershkrimi shtese: w203 sallon bezhë, aux origjinal, bagazhier me 6CD, pasqyra me palosje dhe fotochromatike, dy celësa, klima bi-zone, shumë i paster, shërbimet të sapokryera, vaj flitra të motorrit dhe kambios, dokumenta deri në maj të 2020
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti
Durrës
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 527 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?