Mercedes-Benz, C-Class, 2007, Naftë

10,800 €
Nr. Njoftimi [ID]
3439
Titulli
Mercedes Benz C220 CDI AVANTGARD
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Convertible
Viti
2007
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
12.01.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
220 cc
Kilometra
185000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Përshkrimi
Naft,automat,Dogane e paguar, Limitator-Navigator-Sensor parkimi viti 2007 185000 km origjinalete vetat , Mundesi nderrimi Makina esht gati per cdo lloj prove nga ana juaj. GJENDJE Perfekte !! I sapo ardhur nga gjermania
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin
  • 508 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *