Mercedes-Benz, C-Class, 2007, Naftë

8,700 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
7671
Titulli
Mercedes Benz c220 Avangard
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Sedan
Viti
2007
Garancia
6 muaj
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2190 cc
Info Motorri
220
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
170 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
201000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Ngjyra Jasht
Bezh
Ngjyra Brënda
Bezh
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Përshkrimi
Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 497 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?