Mercedes-Benz, C-Class, 2008, Naftë

12,300 €
Tip Trupi
Sedan
Viti
2008
Garancia
1 muaj
Dogana
e Paguar
Postuar
11.01.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2189 cc
Info Motorri
220
Kilometra
158000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Sistem START/STOP
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Standart
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
Karakteristika të tjera
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
* NDERROHET OSE SHITET * Mercedez C220 CDI - DIEZEL- FILTER PARTIKOLAR EURO 4 SIPAS STANDARTEVE EUROPIANE - VITI 2008 - AVANTGARDE , AUTOMATIK - SEDILJE LEKURE DHE RROBE , ELEKTRIKE DHE MEMORJE - NAVIGACION SYSTEM , CD ROOM , DVD PLAYER MP3 , AUX - SENSORE PRKIMI (para mbrapa) - DRITA XENO ME LUPA DHE NE KOMANDIM SIPAS PREHJES SE TIMONIT - PASQYRA ME PALOSJE DHE ELEKTRIKE - KLIMA DIXHITALE BIZONALE ME 2 ZONA - DISJE 17-tshe AVANTGARDE - 2 CELSA ME INOKS * FULL OPTION * MAKINA ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR DHE SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA GATI PER CDO KONTROLL NGA ANA JUAJ !!! CMIMI I DISKUTUESHEM !!! +355 68 634 9477
Numri Njoftimit
1468
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 1103 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *