Mercedes-Benz, C-Class, 2008, Naftë

8,000 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
7732
Titulli
"Mercedes w204 c220 viti 2008-Automat-E sapot
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Convertible
Viti
2008
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
22000 cc
Kilometra
185000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
16 " - Alumin
Ngjyra Jasht
zeze
Ngjyra Brënda
zeze
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
6 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
5 L/100 km
Konsumi Kombinuar
5.5 L/100 km
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Përshkrimi
Mercedes Benz c220 cdi••Viti 2007-2008••Kamjo Automatike••Me sensor parkimi para mbrapa••Sallon Mershini Shum i paster••Sendiljet me levije elektrike••Timoni me levizje••Komanda Te timoni••Navi me 6 cd aux radio••kondicjoneri klima ne gjendje funksionale••Disqe alumini..Etj -Makina esht e sapotarguar me dokumenta te paguara te gjitha per 1 vit...E paperdorur ne shqiperi..Eshte ne gjendje super te mire me sherbime te bera-me 4 goma te reja te sapovena-esht shum e paster brenda dhe jashte. Cmimi:8000 euro(I diskutushem) cel:0698390100
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti
Durrës
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 435 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?