Mercedes-Benz, C-Class, 2009, Naftë

11,500 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
5438
Titulli
MERCEDEZ C 220 * AVANTGARDE * NAVI * 2009
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Sedan
Viti
2009
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2189 cc
Kilometra
169000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
4
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Brënda
LEKURE E ZEZE
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
-SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA !! -MERCEDEZ C 220 * BLUEFFICENCY * NAFTE -VITI 12/2009 DALE NE QARKULLIM NE 2010 -MOTORR SHUME I SHPEJTE DHE ME KONSUM TE ULET !!!!! -MODELI AVANTGARDE -TAPICERI AVANTGARDE ( Lekure & Rrobe ) -NAVIGACION SYSTEM SATELITOR ME EKRAN TE MADH -FENERET XENO BI XENO -PASQYRAT ME LED -SENSORE PARKIMI ORIGJINAL (para&mbrapa) -RADIO CD , MP3 , AUX , BLUETOOTH TEPEPHONY -DISJET 17 INCH AVANTGARDE ME GOMAT ME PROFIL SHUME TE MIRE !! -GJENDJE SHUME E MIRE MOTORRIKE , TEKNIKE DHE VIZUALE !! -KILOMETRAT E MAKINES JANE ME FATURE SHERBIMESH ONLINE DHE LIBER SERVISI , MBAJ GARANCI PER KILOMETRAT !!! -GATI PER CDO KONTROLL NGA ANA JUAJ -GJENJA E MAKINES ESHTE SUPER ???? -CMIMI I NEGOCIUESHEM !! -JU LUTEM TELEFONATA SERIOZE !! CEL : ‭+355 69 888 2827‬
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 712 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?