Mercedes-Benz, C-Class, 2010, Naftë

13,000 €
Nr. Njoftimi [ID]
3735
Titulli
MERCEDEZ C220 BLUEFFICENCY- AVANTGARDE - 2010
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2010
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
12.02.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2189 cc
Kilometra
166000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
4
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Jasht
ZEZE METALIK
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Sistem Navigimi
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Xhama të Errët
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
-MERCEDEZ C220 BLUEFFICENCY
-VITI 9/2010
-MODELI AVANTGARDE
-166.000 KM ORIGJINALE ME FATURA SHERBIMESH TE KRYERA TEK MERCEDEZ NE GJERMANI !!
-NAVIGACIO SYSTEM , AUX , MP3 ,BLUETOOTH
SEDILJE ME NGROHJE DHE ME FRYERJE SIAPAS POZICIONIT TE TRUPIT !!
-PASQYRA DHE STOPAT ME LED
-DRITA BI-XENON ME LEVIZJE NE KTHESE+ LARJE FENERASH
-BAGAZHIER ME 6 CD
-DISJET 17-INCH ME GOMAT MISCHELIN
ORIGJINALE AVANTGARDE !!

FULL OPTION
ME DOGANE TE PAGUAR , SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA !!
CEL:+355 69 948 5186
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 397 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?