Mercedes-Benz, C-Class, 2010, Naftë

11,500 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
6705
Titulli
SAPO ARDHUR * C KLASS 220 * FULL OPTION * 2010
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Sedan
Viti
2010
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2189 cc
Kilometra
160000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Jasht
E ZEZE METALIK
Ngjyra Brënda
ZEZE
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Sistem START/STOP
 • A/C: Clima
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
☎️: 069 585 1577

-MERCEDEZ C 220 * BLUEFFICENCY *
-MODEL 2010
-MODEL AVANTGARDE
-KAMBIO AUTOMATIKE & TIP TRONIC
-START/STOP ( NDEZJE ME BUTON )
-MBYLLE DHE HAPJE E DYERVE ME BUTON TEK DOREZA E DERES
-NAVI I MADH SATELITOR
-FENERE XENO/BI XENON ME LUPA
-SEDILJE ME NGROHJE
-SEDILJE ME FRYERJE & ÇFRYERJE
-SENSORE PARKIMI ( PARA & PAS )
-STOPA ME LED
-PASQYRA ME PALOSJE ELEKTRIKE
-GOMAT MISCHELIN ( TE SAPO VENA )


-GJENDJA E MAKINES SHUME E MIRE !!

????160.000 KILOMETRA ME FATURA SHERBIMESH NGA MERCEDEZ-BENZ ,
DHE TÜV (KOLAODIM ) GJERMAN ????

✅SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ✅

JAM GATI PER CDO KONTROLL NGA ANA JUAJ !!

PER ME SHUME INFO
☎️☎️☎️ : 069 585 1577

NA NDIQNI NE
✅FACEBOOK : Frenk Auto Quality
✅INSTAGRAM : frenk_auto_quality
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 251 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?