Mercedes-Benz, C-Class, 2014, Naftë

30,000 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
7665
Titulli
C250 Bluetec Panorama Avantgarde
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Sedan
Viti
2014
Garancia
1 muaj
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2149 cc
Info Motorri
Bluetec Biturbo
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
204 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
80000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Jasht
E bardhe Perle
Ngjyra Brënda
Bezhe Lekure
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
6.6 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
4.3 L/100 km
Konsumi Kombinuar
5.5 L/100 km
Emission Class
Euro 6
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Sistem START/STOP
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • TV/VCR
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Perde Xhamash
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
Shitet Mercedes Benz W205 C250 nafte Biturbo 204 kuaj fuqi. Super e shpejte 6.6 sekonda 0-100, shpejtesia maksimale 250km/h. Harxhimi mesatar i kombinuar 5.5 litra. Ne linje harxhon 4.3 litra. Linja e jashtme Avantgarde, linja e brendshme ekskluzive. Sallon lekure bezhe super i paster me sedile me memorje ngrohje fryrje cfryrje. 81000km te garantuara! Te gjitha sherbimet te mercedesi! Ngjyra e jashtme Designo Diamond White eshte me efekt perle nga fabrika, ka kushtuar 3000€. Gati per cdo lloj prove ne rruge dhe ne servisin tuaj te besuar. OPSIONE: Distronic Plus Head Up Display LED Intelligent Keyless Entry Keyless Go Amortizatore Adaptive Agility Control Tavan Panoramik Blind Spot Assist Klima 3 Zona Sobe elektrike per dimer Memorje (Sedile Timon Pasqyra) Pasqyra Antiverbuese jashte dhe brenda FULL OPTIONS!!!
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 492 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?