Mercedes-Benz, CLS-Class, 2006, Naftë

11,500 €
Nr. Njoftimi [ID]
2865
Titulli
Shitet
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2006
Dogana
e Paguar
Postuar
11.10.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2997 cc
Info Motorri
Diesel
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
2997 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
209000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
19 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Zeze
Ngjyra Brënda
Cartier
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
Përshkrimi
CLS 320.NAFTE VITI 2006 SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 640 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?