Mercedes-Benz, E-Class, 1997, Naftë

2,100 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
9332
Titulli
MERCEDES BENZ E CLASS
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Sedan
Viti
1997
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2887 cc
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
125 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
245000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Ngjyra Jasht
Gri
Ngjyra Brënda
E zeze
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Emission Class
Euro 3
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Standart
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
SHITET MERCEDES BENZ E 290 TURBO INTERCOOLER (DIESEL)
AVANTGARDE
LETRA DERI NE SHKURT 2020
KONDICIONER NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE
LIMIT SHPEJTESIE
SENSOR PARKIMI
FENER ANTI MJEGULLE
LARJE FENERESH
SENSOR SHIU
FENERE SHUM TE PASTER
DISQE ME VLER 300€
SALLON SHUM E PASTER
AUTOMATIK
PASQYRA ELEKTRIKE
BAXHO XHAMI
VITI 1997
MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE SI MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE
E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE NGA ANA JUAJ
CMIMI I DISKUTUESHEM
VETEM TELEFONATA SERIOZE
JO KOMENTE
CEL:068 33 18 778
CDL:068 37 29 403
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti
Elbasan
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 193 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?