Mercedes-Benz, E-Class, 2003, Naftë

6,500 €
Nr.Njoftimi [ID]
6538
Titulli
E270 2003 full panoram ne gjendje shum te mire.
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2003
Dogana
e Paguar
Postuar
26.01.2019
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
270 cc
Kilometra
208000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima - Bi-Zone
Siguria
 • Sensor Parkimi
Xhamat
 • Tavan Xhami Panoramik
Përshkrimi
E270 2003 panoram full ne gjendje shum te mire. 2 vjet e perdorur vetem nga une.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 192 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/ALL
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?