Mercedes-Benz, E-Class, 2003, Naftë

6,200 €
Nr.Njoftimi [ID]
6554
Titulli
MERCEDES BENZ E CLASS FULL OPTION AMG LOOK PANORAM
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2003
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
31.01.2019
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2699 cc
Info Motorri
Nafte
Kilometra
210000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Gri
Ngjyra Brënda
Zeze
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Emission Class
Euro 3
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • A/C: Standart
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
MERCEDES BENZ E CLASS AVANTGARD
-FULL OPSION,
-AMG LOOK,
-PANORAMIKE,
-DOKUMENTA TE PAGUARA PER NJE VIT.(deri ne janar 2020)
-VITI 2003, 270 CDI, AUTOMAT,
-SENSOR DRITASH ,PARKIMI,SHIU,
-KLIMA KATERZONALE,
-SEDILJE ME MEMORIE DHE KOMANDAT TEK DERA + EASY ENTRY(kur hyn ne makine afrohet vet sedilja dhe timoni)
-EKRAN I VOGEL NAVI+BAGAZHIER ME 6CD,
-SEDILJE LEKURE E ZEZE ME NGROHJE,
-PILOT AUTOMATIK+ LIMITATOR SHPEJTESIE ,
-LARESE FENERESH,
-DISQE DHE GOMA 100% TE REJA,
-XENO BIXENO.
-VAJ FILTRA MOTORRI+ VAJ FILTRA KAMBIO TE BERA+ SHERBIMET E BERA TE GJITHA.
-E THEKSOJ QE MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE XHENERIKE, MEKANIKE DHE ESTETIKE.cel ose wp 0696909769 (cmim i diskutueshem ) mundesi ndrrimi
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti
Elbasan
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 338 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/ALL
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?