Mercedes-Benz, E-Class, 2003, Naftë

5,300 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
7269
Titulli
Mercedez benz E270
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Sedan
Viti
2003
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
270 cc
Info Motorri
Super perfect
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
175 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
300.000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Ngjyra Jasht
Blu
Ngjyra Brënda
Gri
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
9.0 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
5.5 L/100 km
Konsumi Kombinuar
7.2 L/100 km
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Standart
 • A/C: Clima
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Keyless Open & GO
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Turbo
Përshkrimi
Mercedez benz super i mbajtur . Sherbimet e bera totalisht me fatura te gjitha . Makina esht shum e paster si brenda dhe jasht
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Laprak
Kodi Postar
123
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 243 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?