Mercedes-Benz, E-Class, 2006, Naftë

6,700 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
8933
Titulli
Mercedes Benz E class full option panorama
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Sedan
Viti
2006
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2987 cc
Info Motorri
Cdi
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
190 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
276500 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Gri
Ngjyra Brënda
E zeze
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
10 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
5.2 L/100 km
Konsumi Kombinuar
7.1 L/100 km
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Standart
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Perde Xhamash
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
Okazion! Shitet Mercedes Benz E280 Cdi 7G Tronic/Viti 03 2006/ 276000km te pandruara kurre/Full Extra/Panorama me dopjo baxha/Motorr Evo me 190 HP dhe konsum mesatar prej 7.1 L me nje shpejtesi 7.5 s 0-100 dhe shpejtesi max 240 KM/H/ Avantgarde/DPF/Goma te nderruara ne 267000 KM/Disqe 17 EVO/Ngjyra gri e erret me diamante te vogla nga bojrat me te mira te Benzit/ Disponon nje seri opsionesh si: Navigator/ SBC HOLD (Makina rri pa levizur ne marsh D dhe pa frena)/Celulare/Klima/Sedilje lekure/ Sedilje me ngrohje/Sedilje me FTOHJE dhe me Memorje / Trip Computer/Pilot automatik/Ganxh elektrike/Shpejtesi me tregues elektronik/ Rrjete individuale per xhamin mbrapa kundra diellit e cila eshte elektrike/Sediljet e mbrapme me ngrohje / Sensore parkimi para mbrapa/ Xenon dhe Bi-Xenon dhe Automatike/Larese feneresh/Ambient light me ngjyre te verdhe/ 6 CD changer bashke me DVD/AUX/Sensore shiu/Dritat e mbrapme me LED/ Kroskot dixhital/Pasqyra elektrike/Sherbimet e kryera para 2000 KM/ Ne gjendje shume te mire motorri eshte si i ri / perdorur nga dy njerez dhe i ardhur nga GJERMANIA/ Makina nuk ka asnje gervishtje dhe e pa AKSIDENTUAR kurre me pare/ Eshte mbajtur ne garazhd te mbyllur dhe boja eshte si e re. Cmimi i diskutueshem.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 310 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?