Mercedes-Benz, E-Class, 2007, Naftë

7,999 €
Nr.Njoftimi [ID]
5071
Titulli
Mercedes-Benz EVO
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2007
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
26.07.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
220 cc
Kilometra
210000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Ngjyra Jasht
E zeze
Ngjyra Brënda
E zeze
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
7 L/100 km
Konsumi Kombinuar
6 L/100 km
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Standart
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Telefon
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
Mercedes Benz Evo. Kambio automat. Evo origjinal nga fabrika, me dokumenta te paguara, targuar per here te pare ne Shqiperi ne dhjetor 2017. Te gjitha sherbimet i ka te bera. Kondicioneri, sensor parkimi para dhe pas origjinal nga fabrika, sensor shiu, sensor dritash, sediljet elektrike me ngrohje, pilot automat, limitador shpejtesie etje. Makina esht e gatshme per cdo prove nga ana e blersit.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Lezhes
Qyteti
Lezhë
Kodi Postar
4501
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 728 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?