Mercedes-Benz, E-Class, 2009, Naftë

24,900 €
Titulli
MercedeS E350 CDI BLUE AMG Line -09
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Hatchback
Viti
2009
Dogana
e Paguar
Postuar
14.03.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
3500 cc
Info Motorri
CDI
Kilometra
173000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Kompiuter ne Bord
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • TV/VCR
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
Sistem Audio
 • CD Player
Përshkrimi
* Shitet Mercedez E350 CDI BLUE
* AMG -Line , Individual ,2987ccm3
* DissTronic
* Disqe AMG 18
* Kamera Para - Mbrapa
* Tv ne Ecje
* Sensor ne nderrim Korsie
* Sedilje me ngrohje dhe ftohje
* Sedilje me Memorie
* Timon me ngrohje + Elektrik
* Furre me Komandim nga shtepia
* Perde Elektrike
* Bagazh me mbyllje elektrike
* Fenere te levizshem sipas timonit
* Sallon Individual,biznes paket
* Bixenon
* Marsha F1
*Tv mbrapa nga Mercedez te paisur me kufje origjinale Mercedez me bluetooth + DVD
*Telefon me Bluetooth
* Sensor Para - Mbrapa + Kamera
*Keylees ( pa celes, ndezje me buton ,hapje dhe mbyllje e makines me prekje pa celes .
Ps: Makina eshte unike ne llojin e saj e sapo ardhur nga gjermania , me dogane viti i prodhimit fund 2009
173.000 Km me liber servisi
Shume ekonomike konsumi mesatar 7L/100 Km
CMIMI 24.900 EURO
Nr tel :0692263535
0686436048
Numri i Referencës
RF125324
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 1927 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *