Mercedes-Benz, E-Class, 2010, Naftë

12,990 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
9658
Titulli
MERCEDES E250 CDI BITURBO AUTOMAT 2010 LOOK AMG
Gjendja
e Përdorur
Viti
2010
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2200 cc
Kilometra
229000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
  • Me Makinë
Përshkrimi
MERCEDES BENZ E250 CDI ( NAFTE ) BITURBO ✅ LOOK AMG ✅ VITI 2010 ✅ 229.000 KM ORIGJINALE , KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC ✅ SENSOR PARKINGU PARA DHE MBRAPA - SALLON I ZI LEKURE - SEDILJE ELEKTRIKE ME NGROHJE - CD - KLIMA - SPEED LIMIT - KOMPJUTER BORDI - ESP - OPSIONE NE TIMON ETJ .... DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE NENTOR 2020 , NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE ✅ 2 CELESA ORIGJINAL. CMIMI : 12.990 EURO ✅ INFO : 0692765740
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 104 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?