Mercedes-Benz, E-Class, 2011, Naftë

00 €
Nr.Njoftimi [ID]
7051
Titulli
SHITET E KLAS 300 CDI AMG LINE BLUEFICENCY 2011
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2011
Nr; Shasie (VIN)
00
Garancia
00 muaj
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
14.04.2019
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2987 cc
Info Motorri
2987
Kilometra
175000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Disqe/Goma (inch)
18 " - Alumin
Ngjyra Jasht
E zeze
Ngjyra Brënda
Kafe
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Emission Class
Euro 5
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Sistem START/STOP
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Standart
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • TV/VCR
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
 • Perde Xhamash
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
SUPER SUPER FULL ???? - SHITET OSE NDERROHET -MERCEDES-BENZ - E KLASE 300 CDI - BLUEFICENCY - LOK AMG LINE - NUK E KAP TAKSA LUKSIT - VITI 2011 - AVANGARDE VERSION SHUM E VECANTE NE LLOJIN E VET NGA FABRIKA . ORIGJINALE NE CDO DETAJ - KM 175 000 - HAPJE DHE MBYLLJE ME GISHT - START STOP - VERSIONI FACELIFT I MODELIT W 212 -- KAMBIO AUTOMATIKE 7G -- TIMON TRESH ME.MARSHA NE TIMON F1 - DISK TRONIK - PASQYRA ME TREKENDSH⚠️ - TIMOM ME DRIDHJE KUR SHKEL VIJAT E BARDHA -- XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE - XHAMI I PARE ME NUANCE FOTOKROMATIK - SENSORE PARKIMI -- OPSION SHTESE ORIGJINALE -- FENERET BI - XENON - INTELLIGENT LIGHT --- SYSTEM FULL -- RADIO / CD / NAVI / GPS / AUX / USB / BLUETOTH AUDIO / TELEFON / DVD / -- SEDILJE ME NGROHJE - PERDE ANSORE DHE MBRAPA - MBRAPAKOLPI ME MARMITA KATRORE ORIGJINAL FABIRIKE - TAVAN XHAMI PANORAMIK - TELEVIZORA MBRAPA ORIGJINAL -- NGJYRA ESHT E ZEZE E ERRET NE RREZATIM DIELLI ESHT PERLE - TAPICERI >>KAFE E HAPUR AFERSISHT SI NGJYR TULLE LEKURE-SHUME E PASTER PA GERVISHTJE <<<-DISQJE ALUMINI 18 GOMA TE REJA TE SAPO VENA - EURO 5 - SENSORE SHIU DHE DRITASH ORIGJINALE -SISTEM RADIO CD PLAY-SISTEM-NAVIGATOR I MADH>5D - SHPEJTESI TEMPOMAT-PILOT AUTOMAT MULTIFUNKSIONALE -CLIMA TE INTEGRUAR PARA DHE MBRAPA FUNKSIONALE >>. DOPIE CLIMA<<<<<KOMPJUTER BOARD,AIRBAG-ABIES-ESP-PASQYRA ELEKTRONIKE- MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR <MAKINA ZOTERON DY CELESA ORIGJINALE TE FABRIKES -MAKINES I JANE BERE QE TE GJITHA SHERBIMET DUKE FILLUAR NGA PJESET XHENERIKE - MOTORIKE -PER INFO KONTAKTO NR 069 96 91 864 -JU FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMIN........MUND TE BEHET DHE NDERRIM ME MAKIN TJETER
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Tirane
Kodi Postar
1234
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 232 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?