Mercedes-Benz, GLE-Class, 2016, Naftë

1 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
8563
Titulli
Mercedes Benz GLE full Options
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
SUV
Viti
2016
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2987 cc
Kilometra
9100 km
Rrota Aktive
4x4 (4WD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
19 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Gri
Ngjyra Brënda
Kafe
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Emission Class
Euro 6
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Sistem START/STOP
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Standart
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • TV/VCR
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
 • Perde Xhamash
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
SAPO ERDHI????????????Mercedes Benz GLE 350 BLUETEC SUPER FULL OPTIONS ME SIGURACION TE PAGUAR GATI PER TARGA 90 mij km TE CERTIFIKUARA DHE ME GARANCN NGA MERCEDES BENZ DERI NE 120 mij km viti fund 2016 sport paket 4 matic DISTRONIC ECO AIR MATIC 2987cc ngjyre gri kamio automatik steptronic marsha f1 +/- ne timon , LOOK //AMG disqe 20 goma te reja Full opsion buton start/stop dyert hapen mbyllen me gisht pa perdorur fare pultin bagazhi hapet mbyllet me buton serdile me memorie fryrje/cfryrje ngrohje para dhe mbrapa tavan xhami panoramic sensor parkimi para mbrapa kamer parkimi 360*klima fener full led intelligent light system stopa led timon me ngrohje me dridhje kur kalon ne vizat e bardha sistem frenimi automatik (distronic) pasqyra me trekendesha sinjalizues bokse haman AUX MP3 e shum opsione te tj Makina eshte ne super gjendje shume e paster dhe full options Cmimi i diskutueshem Me mundesi nderrimi ( me nderrim cmimi ndryshon) cel 0693919667
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Fierit
Qyteti
Fier
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 691 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?