Mercedes-Benz, ML-Class, 2002, Benzinë + Gas

0,000 €
Tip Trupi
SUV
Viti
2002
Dogana
e Paguar
Postuar
16.02.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
5500 cc
Kilometra
264700 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Benzinë + Gas
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Xhama të Errët
Sistem Audio
 • CD Changer
Karakteristika të tjera
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Shitet Ml 5.5 ///AMG v8 (347Hp) model amerikan origjinal nga fabrika . Benzin-gaz lavato (I shenuar dhe ne dokumenta). Full options, sallon lekure ngjyre gri, timon druri, sendilje me ngrohje+elektrike , CD player, baxha , drita kseno , sensor shiu , klima zonale , disje alumini AMG, marmita origjinale AMG , xhama te zinj origjinal (polaroid) , pasqyra me palosje , hapje mbyllje qendrore . Letrat e paguara tetor 2017, nuk ka nevoj per asnje sherbim, ne gjendje perfekte . Cmimi I diskutueshem .
Numri Njoftimit
1711
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 704 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *