Mercedes-Benz, ML-Class, 2010, Nafte

- €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
8575
Titulli
Mercedes Benz Ml350 *Amg Paket*~2010~160 Km
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Sedan
Viti
2010
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
3498 cc
Kilometra
160.000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Ngjyra Jasht
E Bardhe
Ngjyra Brënda
E Zeze
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Nafte
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama të Errët
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
☎️☎️067 71 83 516

#shitet Mercedes Benz Ml 350 Bluefficency *AMG Paket*~ Viti 2010~ ~Me Navi (Radio,Disc,Tel.)~ Climatronik~ Komando Ne Timon~ Sensor Parkimi~ Tapiceri 2 Llojesh( Lekure Dhe Cope) Shume E Paster~ Sedilje Me Ngrohje~ Sedilje Elektrike~ Memorizim Sediljesh~ Xhama Elektrik~ Xhama Te Zi~ Feneret Xenon/Bixenon~ Disje Amg~ Gjendje Perfekte Xhenerike Dhe Motorrike Gjithashtu Edhe Nga Ana Vizuale~ Makina Nuk Ka Nevoj Per Asnje Lloj Sherbimi.

Makina Disponon 160.000 Kilometra Me Liber Sherbimi.
✅Per Kilometrat Mbaj Pergjegjesi✅
✅Ju lutem Telefonata Dhe Bleres Serioz.

☎️☎️067 71 83 516
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Kodi Postar
1000
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 1030 Përdorues Unik
 • 2917 Shikime Total
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?