Mercedes-Benz, ML-Class, 2012, Naftë

2 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
6889
Titulli
Mercedez benz ml 350 bluetec okazionn
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
SUV
Viti
2012
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2987 cc
Kilometra
173 km
Rrota Aktive
4x4 (4WD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
20 " - Alumin
Ngjyra Jasht
E zeze
Ngjyra Brënda
Kafe
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Sistem START/STOP
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Standart
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • TV/VCR
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
 • Perde Xhamash
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
Mercedes Benz ML 350 BLUETEC BLUEFFICENCY SUPER FULL OPTIONS 4 MATIC ME SIGURACION TE PAGUAR GATI PER TARGA viti fund 2012 sport paket DISTRONIC 2987cc ngjyre e zeze kamio automatik steptronic 7G marsha f1 +/- ne timon , LOOK //AMG disqe 20 AMG goma te reja km origjinale te verifikuara te benzi.Full opsion buton start/stop dyert hapen mbyllen me gisht pa perdorur fare pultin bagazhi hapet mbyllet me buton serdile me memorie fryrje/cfryrje ngrohje ftohje para dhe mbrapa tavan xhami panoramik televizor mbrapa origjinal sensor parkimi para mbrapa kamer parkimi klima me bizonale fener full led intelligent light system kthehen sipas drejtimit te timonit stopa led timon me ngrohje me dridhje kur kalon ne vizat e bardha sistem frenimi automatik (distronic) pasqyra me trekendesha sinjalizues bokse haman AUX MP3 DVD kufje origjinale me blututh e shum opsione te tj Makina eshte ne super gjendje shume e paster dhe super full options Cmimi i diskutueshem OKAZION Me mundesi nderrimi me makine te vogel( me nderrim cmimi ndryshon) cel 0695617979
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Fierit
Qyteti
Fier
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 248 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?