MINI, Cooper, 2002, Benzinë

3,300 €
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Hatchback
Viti
2002
Dogana
e Paguar
Postuar
20.03.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1600 cc
Info Motorri
1.6 BENZIN
Kilometra
163000 km
Informacion Automjeti
Dyer
2
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
Sistem Audio
 • CD Player
Numri Njoftimit
26
Vendodhja
Adresa
TIRANE
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Raporto Njoftimin
 • 1845 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *