MINI, Cooper, 2009, Benzinë

6,900 €
Nr.Njoftimi [ID]
6096
Titulli
MINI Cooper S Cabrio
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Convertible
Viti
2009
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
06.12.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1598 cc
Info Motorri
1.6
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
175 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
98500 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
2
Disqe/Goma (inch)
18 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Portokalli
Ngjyra Brënda
E Zeze
Dyer
2
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Konsumi Urban
7.5 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
5.1 L/100 km
Konsumi Kombinuar
6.0 L/100 km
Emission Class
Euro 5
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • Cruise Control
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
Shitet Mini Cooper S Cabrio

Motori: 1.6
Karburanti: Benzine
Kambio: Manuale
Fuqia motorike: 175 KF
Viti i Prodhimit: 2009
Konsumi i kombinuar: 6.0L / 100 Km
Tapicieria: Lekure e zeze
Kilometra: 98.500 Km (Origjinale te garantuara)

Opsionet:
1. ABS + ESP
2. Klima automatike
3. Pasqyrat elektrike me ngrohje, palosje dhe veteerresim
4. Sediljet me rregullim lumbari
5. Sensore parkimi mbrapa
6. Disqe alumini
7. Cabrio Automatike
8. Sedilje me ngrohje
9. Drita Bi-Xenon
10. Multimedia me AUX, MP3, CD
11. Pilot automatik me limitator
12. Drita mjegulle
13. Kompjuter bordi
14. Timon lekure elektrik dinamik, multifunksional

Makina eshte ne gjendje te mire teknike.

Cmimi: 6.900 Euro
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga 29 Nentori, perballe ish Doganes
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 253 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/ALL
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?